Movenda : Kwalitatief en constant innoverend.

Ons Team

Andres Ruttens

Andres Ruttens

Kinesitherapie

andres@movenda.be

  • Musculoskeletale Revalidatie
  • Manuele Therapie
  • Dry Needling
  • Personal Training
  • Sportspecifieke Screening + Begeleiding
Niels Minten

Niels Minten

Kinesitherapie

niels@movenda.be

  • Musculoskeletale Revalidatie
  • Cardiale Revalidatie
  • Manuele therapie
  • Dry Needling
  • Kinetic Control (The Movement Solution)
  • Personal Training
Josje Bazelmans

Josje Bazelmans

Kinesitherapie

josje@movenda.be

  • Musculoskeletale Revalidatie
  • Structurele Osteopathie
  • Myofasciale Therapie/ Dry Needling
  • Kinesiotaping
Koen Daniëls

Koen Daniëls

Kinesitherapie

koen@movenda.be

  • Musculoskeletale Revalidatie
  • Manuele Therapie
  • Acupunctuur I.O.
  • Auriculotherapie
Vincent Maris

Vincent Maris

Kinesitherapie

vincent@movenda.be

  • Musculoskeletale Revalidatie
  • Cardiale Revalidatie
  • Dry Needling
  • Inspanningstesten (lactaat)
  • Begeleiding roeiteam UHasselt
Jens Hendrickx

Jens Hendrickx

Kinesitherapie

jens@movenda.be

  • Musculoskeletale Revalidatie
  • Manuele therapie I.O.
  • Dry Needling
  • Personal Training
  • Kinesitherapeut & fysieke trainer Husqvarna MX2 Motorcross
Cedriek Swinnen

Cedriek Swinnen

Personal Trainer

cedriek@movenda.be

  • Trainer B
  • Sportverzorger
  • Sportspecifieke Training
  • Padstraining (Bokstraining)
  • Postrevalidatie Training
Pieter Hayen

Pieter Hayen

Kinesitherapeut

pieter@movenda.be

  • Musculoskeletale Revalidatie
  • Sportspecifieke training
  • Taping
  • Kinesitherapeut Hubo Limburg United